Szukasz niestandardowej rozrywki? Może gra miejska?

gra miejska super zabawą

Spędzanie czasu wolnego przed komputerem, czy też przed telewizorem bardzo nas nudzi. Nie jest to tez najlepszy pomysł w kontekście zdrowotnym czy nawet społecznym. Pora zrobić coś szalonego i fajnie spędzić czas. Na pewno dobrym i bardzo ciekawym pomysłem będzie gra miejska. Jest to mocno wciągająca gra, a w dodatku można czy nawet należy grac w nią całą grupą, więc zabawa odbywa się ze znajomymi czy rodziną.

Gra miejska – warto się nią zainteresować i spróbować

Gry miejskie są bardzo często organizowanymi rozrywkami. Najczęściej spotykamy się z ich organizacją w dużych miastach. Warto być na bieżąco z ofertami tego typu firm, które organizują na co dzień w naszej lokalizacji grę miejską. Często promują się one w mediach społecznościowych, ale najłatwiej znajdziemy je oczywiście w wyszukiwarce internetowej. W grze miejskiej możemy wziąć udział samodzielnie, ale także jest możliwość rywalizacji całymi rodzinami czy grupami przyjaciół. Gra miejska to gra, którą można zarezerwować w wybranym terminie.

Brzydka pogoda? Lepiej niż grę miejską wybrać escape room

Drugą propozycją jest escape room. Ta rozrywka sprawdzi się także w niepogodę czy zimą. Gra miejska w takich warunkach pogodowych nie należy do najprzyjemniejszych przez to, że toczy się w otwartej przestrzeni. Co innego escape room, a więc gra rozgrywana „pod dachem” w lokalu specjalnie do tego przystosowanym. Jak to wygląda? Wchodzimy ekipą kilku osób do zamkniętego pokoju. Jest to pokój zagadek. Musimy w wyznaczonym czasie się z niego wydostać. W grze tej liczy się nie tylko spryt, ale przede wszystkim inteligencja. Osoby, które są spostrzegawcze i są wzrokowcami poradzą sobie bez zarzutu.

Takie pokoje zagadek znajdziemy w wielu miejscach. Fajnie jest sprawdzić się w nich. Znajdziemy także pokoje tematyczne. Coraz więcej osób lub spędzać czas w ten sposób. Bardzo ważne jest dla nas to, że taka propozycja rozrywki nie jest wcale kosztowna. Można wręcz powiedzieć, że jest to wydatek na każdą rękę. Cieszy nas to, ponieważ lubimy robić coś fajnego, co jednocześnie nie zrujnuje naszego budżetu domowego.

Czas się zabawić ze swoimi przyjaciółmi i przeżyć niespotykaną dotąd przygodę, którą zagwarantuje Wam Gra Miejska Kraków prowadzona przez firmę Lost Room z Krakowa!