Sprawdzone rozwiązanie – DJ na wesele

po ślubie czas na wesele z dj

Chociaż organizacja wesela zawsze była, jest i będzie kosztowna, to pomimo tego mało kto stara się na niej szczególnie oszczędzać. Zresztą przez takie oszczędne podejście, potem zwykle tylko się tego żałuje. Skoro ten dzień jest jeden jedyny w życiu, warto włożyć trochę wysiłku i pieniędzy w to, by był on naprawdę idealny, a jednym z czynników, który w tym pomoże jest DJ na wesele i równie ważny wodzirej. Zaangażowanie specjalistów od obsługi wesel, to jeden z pierwszych kroków jakie trzeba podjąć przygotowując przyjęcie.

Niech ster nad przyjęciem przejmie DJ weselny

DJ na wesele to właśnie ta osoba, która stanie się odpowiedzialna za organizację oprawy muzycznej – będzie puszczać różne piosenki, dostosowując je do sytuacji czy aktualnych nastrojów, a czasem także samodzielnie zmiksuje wybrane utwory, by zaskoczyć czymś gości i zaprezentować im coś, czego oni jeszcze nie słyszeli. Muzyka w połączeniu z grą światłem zrobi wspaniały efekt, co szybko zostanie zauważone przez wszystkich obecnych na imprezie. Gdyby zaś wciąż ktoś nie chciał się bawić, to bezdyskusyjnie zaradzi temu DJ wodzirej. Dyskretnie sprawi, że jednak każdy skosztuje zabawy weselnej, a przyjęcie będzie tętniło życiem.

Ile może kosztować DJ na wesele

No właśnie, pytanie ile za te usługi trzeba zapłacić? Ile w tym momencie może kosztować DJ weselny? Stawki będą różnić się w zależności od miasta, ale mimo wszystko da się je jakoś uśrednić, by po prostu wiedzieć, na co wypadałoby być przygotowanym. Tak więc w przypadku zatrudniania jakiegokolwiek DJ-a weselnego trzeba liczyć się z wydatkiem o równowartości od dwóch do nawet sześciu tysięcy złotych. Dobry i posiadający doświadczenie DJ na wesele Kraków to średnio koszt trzy – cztery tysiące. W tej cenie często ma się jednak różne korzystne opcje. Nie chodzi tu tylko o puszczanie muzyki, ale także i zabawianie gości. DJ wodzirej zastępuje więc kilka osób jednocześnie, a przy tym za obsługę przyjęcia wcale nie życzy sobie jakichś wygórowanych pieniędzy.