Produkcja filmu reklamowego

produkcja reklam do telewizji

Nie jest tajemnicą, że obraz trafia do odbiorcy znacznie lepiej niż suchy tekst. Jeszcze lepiej, jeśli jest to obraz ruchomy, czyli film wideo. Mogą to być przykładowo spoty reklamowe czy filmy promocyjne. Ruchem, kolorem, natężeniem i zmianą oświetlenia, dźwiękiem – wszystkim tym istotnie przykuwają one uwagę odbiorcy i kodują mu się w głęboko pamięci wraz z chwytliwym hasłem.

Filmy reklamowe targetowane na konkretną grupę osób

Udowodnione, że dźwięk tak samo jak zapach potrafi przez długi czas kojarzyć nam się z jednym produktem. Nic więc dziwnego w tym, że tak wiele firm stawia na filmy reklamowe jako swoją główną formę marketingu. Rozwiązanie to sprawdza się od lat i zapewne będzie tak jeszcze bardzo długo. Może nawet jeszcze nabierze na popularności, bo miejsc gdzie można emitować tego typu filmy tylko przybywa.

GrandFox – dom produkcyjny Kraków – zajmujący się tworzeniem filmowych wersji reklam stworzy chwytliwą i zapadającą w pamięć reklamę dla firmy z każdej branży. Ten nowoczesny przekaz można umieścić na swojej firmowej stronie internetowej lub też wykupić miejsce na popularnych platformach i wyświetlać ją konkretnych grupom odbiorców będących naszym targetem. Jest to rewelacyjne i bardzo efektywne rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę mając już gotowe filmy promocyjne.

Produkcja filmów przez dom produkcyjny

Produkcja filmowa może całkowicie oprzeć się na programach komputerowych tworzących filmy, stawiając na krótki i bardziej formalny przekaz za pomocą obrazu naszego produktu i haseł reklamowych. Z większym nakładem finansowym wiązać się będzie zatrudnienie aktorów oraz wynajem miejsc, w których miałby być kręcony spot reklamowy. Jeśli jednak nasze przedsiębiorstwo stać na droższą reklamę, to z pewnością będzie lepszy wybór. Zwłaszcza jeśli scenariusz reklamy będzie wyjątkowo kreatywny i oryginalny, przez co mocniej zapadnie w pamięć odbiorcy. Definitywnie znana postać grająca w reklamie także wpływa na jej lepszy odbiór. Jednak w tym przypadku koszt produkcji może niesamowicie powędrować w górę – zależy jak bardzo znaną osobę będziemy chcieli zaangażować do produkowanego filmu reklamowego.